Biznes z Forever Living Products
20.jpg


CZYM JEST FOREVER LIVING PRODUCTS?

Forever Living Products to firma marketingu sieciowego założona w 1978 roku. Jest to firma, która przetrwała próbę czasu w przeciwieństwie do wielu innych firm w tej branży. Ma ponad 10 milionów ambasadorów- Forever Business Owners, w ponad 160 krajach na całym świecie. Obrócili ponad 2,8 miliarda dolarów w 2015 roku i co roku zwiększają się ich obroty. Forever Living Products jest jedną z najlepszych firm w branży i stale się rozwija. W Wielkiej Brytanii firma otrzymała nagrodę Investors In People, która jest akredytacją rządu, a także nagradzanym członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej - wszystkich akredytacji, z których jesteśmy niezwykle dumni. Są to firmy takie jak ta, które są całkowicie wolne od długów i bazują na obrocie gotówką. Forever Living Products zapewnia najbardziej hojny i uczciwy plan marketingowy w naszej branży, co potwierdziły rankingi  branży MLM w 2017 oraz 2018 roku.

JAKA JEST INWESTYCJA I CZY MOGĘ UTRACIĆ PIENIĄDZE?

Twoja początkowa inwestycja w wysokości 250zł/~1650zł brutto zapewni Ci produkty z rabatem 5%/30%, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze oraz będziesz mógł poznać więcej produktów Forever. Będziesz mieć również 14-dniowy okres na odstąpienie od umowy, dając Ci pewność, że jeśli zdecydujesz, że to nie dla ciebie, będziesz w stanie zwrócić pudełko/produkty w tym czasie i otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Priorytetem Twojego sponsora, Ewy Sibrecht, będzie pomoc w uzyskaniu zwrotu inwestycji w ciągu pierwszych 6-8 tygodni od rozpoczęcia działalności. Zrobi to, dostarczając umiejętności, coachingu, szkolenia i wsparcia potrzebnego do dobrego rozpoczęcia działalności Forever.

Dodatkowo, nawet jeśli tak się stało i osoba, która miała z tobą współpracować lub Ty sam chcesz przestać robić interesy i zrezygnować z Forever, firma zwróci ci pieniądze za produkty, z których nie korzystałeś. Naszym zdaniem naprawdę nie możesz być bardziej sprawiedliwie potraktowany niż przez firmę Forever Living Products.

Jeśli podążasz zgodnie z systemem rozwoju grupy Forever, jesteś zmotywowany, poświęcasz czas i wkładasz duży wysiłek na zdobycie nowych umiejętności oraz starasz się czerpać korzyści ze spotkań trenerskich, zobaczysz zwrot z inwestycji i zaczniesz czerpać zyski ze swojej firmy oraz działalności w Forever Living Products.

JAKI JEST HACZYK?

Nie ma absolutnie żadnego haczyka- to co widzisz, jest tym, co dostajesz. Zakup Twojego pudełka biznesowego- kartonu o wartości 2CC jako pakietu biznesowego to inwestycja w pudełko produktów o wartości większej niż cena, którą płacisz, i to od ciebie zależy, czy podłączysz się do wsparcia i szkoleń w grupie szkoleniowej prowadzonej przez Ewę Sibrecht, aby zbudować własną firmę i działalność Forever. Jest to okazja biznesowa, która wynagrodzi cię za wykonaną pracę. Oczywiście przy każdym nowym przedsięwzięciu będzie potrzebny czas i wysiłek. W zależności od tego, ile chcesz zarobić, zależy od tego, ile czasu i wysiłku włożysz.  Praca w Forever to nie szybki sprint, a maraton - to długofalowa działalność, więc jeśli szukasz okazji do zbudowania stabilnego biznesu z czasem, to Forever jest dla ciebie. Wszystkie informacje dotyczące planu marketingowego zostaną wysłane/opowiedziane przez Ewę Sibrecht po wypełnieniu formularza kontaktowego. Następnym krokiem będzie rozmowa z Ewą oraz przeprowadzenie pierwszej prezentacji, w której będziesz mógł zadać dowolne pytania i odpowiedzieć na nie, abyś mógł podjąć świadomą decyzję ze wszystkimi potrzebnymi informacjami.

JAKI JEST NASTĘPNY KROK?


Następnym krokiem jest skontaktowanie się, wypełniając  formularz kontaktowy oraz odpowiadając na pytanie dlaczego interesuje Cię biznes Forever Living Products i jak mogę Ci pomóc. Da mi to wgląd w bieżące okoliczności i to, co chcesz osiągnąć. Postaramy odpowiedzieć Ci w ciągu 24 godzin od otrzymania formularza, a następnie prześlę Ci dokładną prezentację biznesową, abyś ją "przetrawił" i zaplanujemy rozmowę telefoniczną/on-line w celu omówienia dalszych działań. Z niecierpliwością czekam na rozmowę z Tobą i pomoc w rozpoczęciu działalności i osiągnania celów w najbliższej przyszłości.

 >> Formularz Rejestracyjny<<

>> Formularz Kontaktowy <<

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl