Detox Clean 9- międzynarodowe wyzwanie grupowe
56.jpg
Program C9

Witaj!

Już 10 czerwca ruszamy z międzynarodowym projektem Detoxu Clean 9!

W programie 3 spotkania w języku polskim oraz 3 w języku angielskim prowadzone przez mentorów detoxu.

Spotkania online zaczną się już w pierwszym dniu wyzwania- będzie to wprowadzające do programu Clean 9, w którym podamy zasady zdrowego odżywiania, polecany jadłospis na czas detoksu.

Specjalna grupa wyzwania na Facebooku umożliwi nam wspólną komunikację oraz integrację. Będzie można zadawać pytania, na które doświadczeni liderzy będą odpowiadać.

Razem możemy wykonać program skuteczniej.

Zaczynamy 10 czerwca nieprzypadkowo- to nów, który jest idealnym czasem dla naszego organizmu do rozpoczęcia detoxu. Wszyscy, którzy zakupią zestaw Clean 9 do 10 czerwca włącznie, otrzymają link do specjalnej grupy na facebooku. Prosimy o kontakt mailowy jeżeli chcecie Państwo wziąć udział w wyzwaniu razem z nami i chcecie szybciej otrzymać link do grupy.

Clean 9 to droga do lepszego samopoczucia, zwiększenia życiowej energii, zmiany w podejściu do żywienia. To najlepszy możliwy sposób na prewencję naszego zdrowia.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wyzwaniu,

Osoby zainteresowane spotkaniem informacyjnym prosimy o kontakt z dopiskiem "Jestem zainteresowany/a spotkaniem informacyjnym dotyczącym wywania Clean 9- START 10 czerwca 2021"

Kup teraz Clean 9
Kup już teraz i dołącz do grupy 'Wyzwanie Clean 9'

Do zobaczenia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl