Jak skutecznie pozyskiwać klientów w branży MLM?- 5 sprawdzonych sposobów.
34.jpg

Biznes MLM przeżywa obecnie swój renesans. To nie dziwi, patrząc na obecne realia pracy zawodowej. To świetny sposób na dorobienie 500zł, zarobienie 2000 zł czy kwot powyżej 10 000 czy 15 000 zł. Brzmi jak świetna oferta pracy? - Tak. Warunkiem jest to, jak wiele jesteś w stanie poświęcić dla nauki i realnych działań w biznesie. Jakie są Twoje cele? Jak mocno "nakręcają" Cię do pracy? W czasach Covid, wielu z nas usłyszało, że firmy tną koszty- ludzie realnie tracą możliwość zarabiania pieniędzy. Jednocześnie to motywacja dla tych, którzy patrzą nieco szerzej- to możliwość rozwoju alternatywnego biznesu metodą on-line lub spotkaniami w mniejszym gronie osób. Jeżeli współpracujesz lub chciałbyś ze mną współpracować-napisz proszę w formularzu kontaktowym >> KLIK <<.

Wiele osób z początkujących oraz próbujących pyta "od czego zacząć", "jak to zrobić". Odpowiedź jest banalnie prosta, ale nie dla wszystkich łatwa do wykonania. Działanie jest odpowiedzią. Realnie działać, próbować i nie zrażać się tym, że początkowo słyszysz "nie".

Biznes w MLM- Czas na zmiany!
Skontaktuj się bezpośrednio- Napisz na Facebooku!


Jak skutecznie pozyskiwać klientów do branży MLM? To jedno z pytań, które regularnie słyszę zarówno od tych, którzy chcą rozpocząć współpracę, jak i od osób, które już współpracę rozpoczęły.

10-letnie doświadczenie pozwala mi napisać moje spostrzeżenia, które mogą być użyteczną podpowiedzią.

1. Zaufaj firmie- korzystaj z materiałów promocyjnych oraz szkoleniowych stworzonych dla Ciebie do tego, byś jak najszybciej mógł ruszyć. Przerób sumiennie wszystkie szkolenia dostępne na stronie. Obejrzyj filmy liderów. Zainspiruj się, by ruszyć z jeszcze większym powerem. Dasz radę!

Pamiętaj, by na zadania szkoleniowe, wyznaczać sobie termin ich realizacji. Inaczej, rozwleczone w czasie działania nie przyniosą Ci oczekiwanych rezultatów. Ambitne plany wymagają sumiennej, codziennej pracy do ich realizacji. To namiastka tego, o czym mówię współpracownikom i partnerom biznesowym. Ale to podstawa do tego, by ruszyć z miejsca w odpowiedni sposób i przygotować się do spotkań z ludźmi: zarówno przyszłymi partnerami biznesowymi jak i klientami produktowymi.

2. Profesjonalne podejście do klienta kluczem do sukcesu.

Jeżeli umawiasz się na spotkania- bądź punktualny i przygotowany do spotkania. Zrób wszystko, by pokazać możliwości biznesowe oraz dowiedzieć się od klienta czego potrzebuje. Słuchaj! To najlepsze co możesz zrobić dla swojego klienta. 

3. Nie bój się sprzedawać!

"Ja nie chcę niczego sprzedawać". To już standard. Chcesz pracować czy uprawiać hobby?- zadaj sobie to pytanie. Po co pracujesz? Praca polega na zarabianiu pieniędzy. Jeżeli nie zarabiasz na tym, co robisz to znaczy, że nie jest to Twoja praca. Wykonujesz ją źle lub łudzisz się, wmawiając sobie, że twoje działania to praca. Czasem mylimy pracę z nauką, przygotowaniem czy właśnie hobby. Praca polega na SPRZEDAWANIU: siebie, swoich umiejętności, czasu, biznesu czy produktów. Każda praca polega na sprzedaży i jest o nią oparta. Nie broń się przed tym. Pomyśl, jak wykorzystać to, w czym jesteś dobry do tego, jak to sprzedać na większą skalę. Daj sobie szansę. Zobacz szerzej, zrób więcej, zrealizuj cele, które wydawały się niemożliwe.

4. Działaj globalnie i lokalnie! 

Social Media potrafią pomóc w rozbudowywaniu Twojego biznesu, a odpowiednio prowadzone, potrafią stanowić bazę biznesu pod kątem reklamy i globalnego pokazania Twojego produktu i Ciebie jako lidera, ambasadora, praktyka czy osoby polecającej. W dobie pandemii koronawirusa, większość z nas odczuła na własnej skórze, że trzeba edukować się w dobrej komunikacji online. Nieumiejętność i brak otwartości na nowe skutkuje jedynie "niemożnością"- prowadzenia szkoleń, biznesów, edukacji itd. Możesz wszystko! Otwórz oczy! Żyjemy w czasach, w których możemy spotkać się z każdym siedząc przed ekranem naszego komputera. To wystarczy do tego by porozmawiać o możliwościach, o chęci, o planach. Nie musisz jechać tysiąca kilometrów, by porozmawiać z kuzynem z Ameryki. Siądź wygodnie i włącz prezentację biznesową online, pokaż produkt w kamerce internetowej, porozmawiaj i zaplanuj działania globalnie lub lokalnie. Rób spotkania grupowe klientów oraz grup biznesowych. Motywuj do zakupów, edukacji oraz szkoleń. Poprowadź swoją grupę tak, jak sam chciałbyś zostać poprowadzony. Zbuduj swój biznes marzeń. Zbuduj swoje imperium.


5. Nie miej litości.

 Nie miej dla siebie litości i skrupułów. Działaj możliwie szybko i planuj działania regularnie. Nie wmawiaj sobie, że nie masz czasu, że zadanie wykonasz godzinę później, godzinę później wstaniesz lub jesteś zbyt zmęczony na wykonanie planu dnia. 

Stwórz w swojej głowie obraz, który będzie Cię motywował. Nowe stanowisko pracy, więcej gotówki, możliwość zapewnienia bezpieczeństwa sobie i swojej rodzinie, życie bez kredytów, pozycja, która bez względu na problemy dostarczy Ci dochodu pasywnego.

Czy Ty możesz to osiągnąć? Możesz osiągnąć co chcesz. Jedno jest ważne. Musisz działać i przeć do przodu.

To Twoje życie i to Ty masz na nie wpływ. Nikt inny.

Daj z siebie wszystko.__________________________________

Współpraca z firmą Forever Living Products okazała się moją receptą na moje życiowe poszukiwania drogi zawodowej, chęć niesienia pomocy ludziom, realizacji swoich marzeń bez wyrzutów sumienia ze względu na rodzinę. 

Biznes Forever oparty na rodzinie, miłości i przyjaźni ma wielką moc. 

W połączeniu z wielkimi marzeniami- bywa biznesem marzeń.

Ja wiem, że można. Wiem, że Ty możesz też... Daj sobie szansę.

Pozdrawiam.

Kontakt: KLIK- >>Panel kontaktowy<<.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl