Mama w Forever
2.jpg

Forever Living Products oferuje nie tylko produkty ale także świetną propozycję dla Mam, które chciałyby rozpocząć lub wznowić pracę w zawodzie ale nie mogą sobie pozwolić na tradycyjną metodę zatrudnienia- etat.

Sama jestem Mamą dwójki dzieci. Nie ukrywam, że mam spore doświadczenie w pracy na etacie. Z zawodu jestem chemikiem. Swojego "miejsca na świecie" szukałam ponad 20 lat, wielokrotnie zmieniając pracę na etacie. Około 4 lat temu porzuciłam etat dla Forever. Dlaczego?

Firma daje nieograniczone możliwości rozwoju ale i zarobku. Jednocześnie nie ogranicza nas jeżeli chodzi o czas i miejsce pracy. Możemy pracować w 160 krajach świata- możemy obsługiwać naszych klientów z całego świata ;)

Jednocześnie ważna była dla mnie "wolność" i niezależność. Co oznaczała w moim przypadku? To, że mogę zjeść wspólnie z dzieckiem czy rodziną śniadanie ale i być, kiedy mnie potrzebują w domu czy na wywiadówce. W tej pracy to ja wyznaczam sobie czas, w którym pracuję. Ilość zaangażowania i poświęconego czasu przekłada się na regularne wypłaty, które nieustannie się powiększają- to wielka zaleta biznesów MLM.

Czy żałuję? Nie. Powtórzyłabym ten wybór i tę zmianę ponownie. 

Nie mam ograniczeń miejsca. Możemy się spotkać przez Skype/ 1:1 lub zorganizować spotkanie grupowe. Jeżeli zainteresowała Cię moja historia i chciałabyś mnie poznać- napisz. Pracuję w 160 krajach świata i nareszcie nie mam ograniczeń.

Poznajmy się, Pozdrawiam, Ewa Sibrecht- Mama dwójki pięknych dziewczyn i szczęśliwa zawodowo kobieta ;)

Kontakt: www.facebook.com/EwaSibrechtFLP/ 

Zarejestruj się w firmie: KLIJNIJ TU i zacznij swoją przygodę z Forever jako klient lub partner firmy

Mama w Forever

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl