NIEzwykła pasta Forever Bright
8.jpg
pasta do zębów forever bright

Produkty Forever- od czego zacząć?!

Pomyśl jakich produktów w swojej łazience używasz codziennie. Z pewnością jednym z nich będzie pasta do zębów. Korzystamy z niej zazwyczaj minimum dwa razy dziennie. Czy sprawdzasz skład swojej pasty? Skoro korzystasz z niej codziennie- zainwestuj w to, co najlepsze.


Pasta aloesowa bez fluoru i dezodorant bez soli aluminium- to dwa bestsellery.
Jeżeli nie znacie jeszcze produktów Forever i nie chcecie wydawać dużej ilości pieniędzy- zacznijcie od tych produktów 


Są niezwykle wydajne i skuteczne w działaniu... oraz bezpieczne dla zdrowia naszych dzieci. 

 

Ostatnio mój, palący papierosy w dużych ilościach, klient postanowił zakupić pastę Forever. "Pasta jak pasta"... 

 zadziałała oszałamiająco, bo po wizycie u dentysty okazało się, że kamienia, na którego zdejmowanie przychodził dość często... nie ma. Stąd brak potrzeby wydawania kolejnych pieniędzy na niepotrzebne wizyty, 

 

FAKTY I MITY:

 FAKT. Fluor jest w ogromnej większości past. Winna jest temu fala popularności past z fluorem, które miały zapobiegać próchnicy zębów i oszczędzić wizyt u dentysty.

 MIT. Fluor jest zdrowy. Nie jest. Z jednej strony fluor wchodzi w skład budulca kości, mięśni, skóry, włosów i tkanki łącznej. ALE z drugiej – jest dodatkiem do środków psychotropowych (wzmacnia ich działanie), prowadzi do fluorozy zębów (kruszenie się zębów, plamy na zębach), niszczy protezy zębowe. Wykazano nawet, że nadużywanie fluoru obniża IQ!

 FAKT. Pasty bez fluoru są bezpieczniejsze niż te z fluorem. Po pastę bez fluoru powinny sięgać kobiety w ciąży, osoby niepełnosprawne i małe dzieci. Wniosek jest prosty. Skoro producenci past do zębów polecają pastę do zębów bez fluoru tym osobom, to chyba jest coś na rzeczy!

 MIT. Pasta z fluorem wyleczy próchnicę zębów. Sam fluor nigdy nie wyleczy próchnicy. Jeśli już masz dziurę w zębie, pomoże tylko dentysta.


Ja wybrałam już pastę Forever Bright. Dla mnie, dla moich Dzieci, Rodziny i tę pastę polecam moim klientom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl