Forever Living Products- Nie przegap swojej szansy na wyższy rabat lub długoterminową współpracę.
10.jpg

Skorzystaj z szansy, jaką daje Forever Living Products!

Przyłącz się!

Wiele osób pyta o możliwość uzyskania stałych rabatów lub o możliwość współpracy z Firmą Forever Living Products. Z wielką przyjemnością pokażę Ci jak działa ten biznes, którego podstawą jest Marketing Zespołowy- MLM, najskuteczniejsza i jednocześnie najbardziej uczciwa metoda dystrybucji na świecie.

Jeżeli Twoim celem jest uzyskanie rabatów 15-30% na zakup produktów- wystarczy, że zarejestrujesz się w firmie --> DOŁĄCZ TERAZ oraz dokonasz swoich pierwszych zakupów na wartość 300 zł brutto (15%) lub na 2CC- już przy pierwszych zakupach możesz zyskać awans i uzyskać stałą zniżkę 30%. Zestaw startowy to najlepsza opcja dla tych, którzy najniższą kwotą chcą zdobyć taki rabat.

Jeżeli jednak myślisz o współpracy i możliwości zarabiania pieniędzy oraz zdecydujesz się na zakup na wartość 2CC (1600-2100zł) oraz pierwszy awans biznesowy na pozycję Assistant Supervisor, pokażę Ci jak działa biznes oraz wprowadzimy specjalny system, dzięki któremu rozpoczniesz bardzo efektywną pracę w The Aloe Vera Company.

Czy warto? To pytanie zadaje wielu z Was. Ja swoją decyzję podjęłam ok. 5 lat temu, kiedy zrezygnowałam z pracy na etacie na rzecz Forever Living Products. To szansa na rozwój i stałą pracę nad zwiększaniem swojej wypłaty oraz nad dochodem pasywnym, o którym większość marzy. To szansa, której nie przepuściłam i nie żałuję. Podjęłabym tę decyzję ponownie.

Każdy biznes, który zaczynamy wiąże się zazwyczaj z bardzo dużym wkładem własnym, często kredytami… Tu są to dwa tysiące złotych, które możesz mnożyć wielokrotnie… Nic jednak nie przychodzi od razu- stworzyłam specjalny program, który pozwala na szybki i skuteczny start dla tych, którzy chcą się rozwijać, iść do przodu, mają wielkie marzenia dotyczące zdrowia, urody, szczęścia i rozwoju osobistego.

Bardzo polecam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl