O nas

ODKRYJ JAKOŚĆ

Forever Living Products zostało założone w 1978 r. w Scottsdale w Arizonie. Jest największym plantatorem, wytwórcą i dystrybutorem produktów na bazie aloe vera na świecie.

Od niemal 40 lat zaangażowani jesteśmy w wyszukiwanie w naturze najlepszych źródeł zdrowia i urody, i dzielenie się nimi ze światem. Jesteśmy oddani idei jakości i czystości, a naszą pasją jest pomaganie ludziom na całym świecie wyglądać i czuć się lepiej.

ZAANGAŻOWANIE W JAKOŚĆ

Forever zaangażowane jest w dostarczanie ci najlepszych dostępnych dziś na rynku produktów. Przestrzegamy najwyższych możliwych standardów i wciąż na nowo definiujemy to pojęcie!

Są standardy branżowe, są standardy ustawowe i wreszcie, jest standard Forever - najwyższy możliwy standard.

Posiadamy własne plantacje, zakłady wytwórcze i łańcuch dystrybucji, dzięki czemu kontrolujemy cały proces, by mieć pewność, że możemy zagwarantować ci najwyższą jakość. Od rośliny, do produktu, dla ciebie.

INNY RODZAJ FIRMY

W przeciwieństwie do innych firm, które chwalą się głośno zrównoważonym rozwojem, by wpasować się w trend, Forever na bieżąco dokonuje oceny swoich działań, by regularnie się doskonalić. Nie robimy tego, bo tak jest modnie. Działamy tak, bo wierzymy, jest to działanie właściwe.

W naszym przypadku, troska o środowisko zaczyna się na samym początku. Na naszych plantacjach na Dominikanie i w Teksasie rośnie ponad 50 milionów krzewów aloe vera. Jeżeli chodzi o efektywność w przemianie CO2 w tlen, 20 krzewów aloesu odpowiada jednemu drzewu! Oznacza to, ze z samym aloesem Forever Living oczyszcza Ziemię z 2 milionów ton CO2 w ciągu roku!

POTWIERDZONA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Forever Living jest zaangażowane w dostarczanie wam produktów o najwyższym standardzie na świecie. Aktywnie poszukujemy zewnętrznych certyfikacji, potwierdzających nasze zaangażowanie w jakość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl